Viikingmatkad

Kanuumatkad Keila jõel

Ühepäevased kanuumatkad Keila Jõel

Matka pikkus: 2-4h.
Ühele inimesele maksab matk 30€ (alates3 inimest). Kui tuled kahekesi siis on ühele inmesele hind 35€. Õpilasgruppidele nädalasisestel päevadel (E – N) 25€/õpilane. Grupiga tulemiseks võta minuga ühendust SIIN ja leiame sobiva grupihinna.
Minimaalselt 2, maksimaalselt 25 inimest.
• Kanuumatk Keila jõel (kaugus Tallinnast 15km)
Hind sisaldab varustust (kanuud, mõlad, päästevestid), põhjalikku instrueerimist, autojuhid viiakse matka lõppedes tagasi alguspunkti.
Matka hind ei sisalda transporti matka alguspunkti.
Varustus: Kanuudena kasutame 3 inimese kanuusid, mida on lihtne juhtida ka kahekesi.
Raskusaste: Mõõdukas, sobib lastele. Veematka pikkuseks on umbes 6 km. Kanuumatk on sobilik ka lastele alates 15 eluaastast. Väiksemate lastega tasub matk ette võtta ainult koos lapsevanemaga .

Naudi päeva

Pange selga olenevalt matkast ja ilmast vastav riietus. Võtke kaasa midagi näksimist, juua ja kohtumegi juba matkal! Kas või homme!

Üks põnev kanuuretk lööb särtsu sisse nii linnamelust kurnatud sugulastele kui ka sõpradele. Erilisi oskusi kanuusõit ei nõua. Kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega. Vaikse vooluga jõel või siledal järvepinnal saab mõlaliigutus kiiresti selgeks ning tänu päästevestidele pole põhjust pabistada ka napi ujumisoskusega aerutajal.

Iga kanuumatk on täiesti erinev. Kes soovib suure lõbusa seltskonnaga nalja ja naeru, mille juurde käib enamasti ka mõne kanuu veealune testimine ning tõdemus, et vesi on märg, kes jälle eelistab paarikaupa kuuldamatult vee peal liuelda ning indiaanilikku sõudeoskust proovida. Pärast veeteekonda on kuiva maa peale pääsemine ja kaldapiknik omaette rõõm.

Ühele inimesele maksab matk 30€ (alates3 inimest). Kui tuled kahekesi siis on ühele inmesele hind 35€. Õpilasgruppidele nädalasisestel päevadel (E – N) 25€/õpilane. Grupiga tulemiseks võta minuga ühendust SIIN ja leiame sobiva grupihinna.

Soovi korral aitame matka lõpuks leida sobiva paiga ööbimiseks, saunatamiseks, koosolekuks. Miinimum grupi suurust meil ei ole – matkale saab tulla kasvõi kahekesi.

Keila jõgi saab alguse Kuimetsa külast ja suubub Lohusalu lahte, see annab talle pikkuseks 112km. Kanuumatkamiseks on populaarsed just Keila jõe kesk- ja alamjooks. Logistiliselt on Keila jõgi Tallinnale väga lähedal ja omadustelt on Keila jõgi rahuliku vooluga ja  laieneb alamjooksul-  see annab võimalusi tunnetada loodust, saavutada meelerahu ja samas hoida ka mõõdukalt füüsilist vormi. – see teeb temast väga hea esimese kanuumatka sihtkoha! 

ViikingMatkad korraldavad kanuumatkasid mitmekesisel Keila jõel, kus on võimalus kogeda looduse imelist eripära-  tasasemat ja kiiremat veevoolu, madalat ja sügavamat vett, kärestikku ja lõõgastavat kulgemist. Sind saadavad looduse loomulikud helid, mis on kaugel sundivast linnakärast. Sind üllatavad erinevad lõigud ja põnevad looduslikud vaatamisväärsused kallastel!

Kanuumatk on mõnus viis koos sõprade ja perega looduses ühiselt aega veeta.

Oma matkades kasutame lõiku algusega Jõgisoolt kuni Keila Harjumaa muuseumi kaldani. Enamik selle matka lõigust on rahulik. Väiksemat kärestikku saab kogeda ca 1km matka algusest, teine ja põnevam kärestik asub Tuula küla piirkonnas.

Matk lõpeb Harjumaa muuseumi ilusal kaldal. Soovi korral võib võtta viimast pikniku pidamiseks, et puhata ja jagada elamusi saadud kogemusest.

Kokkuvõtvalt võib soovitada- võta vabalt või veidi sportlikumalt. Meie kanuud on stabiiilsed, mis tagavad turvalise ja lõõgastava veematka elamuse sulle ja kaaslastele!

Kontakt

Võta meiega julgesti ühendust

Kanuude rent

Kanuusid on võimalik rentida Ühe kanuu hind on 40 eur/päev  Kokku on 6 kolmekohalist kanuud.