KUPLER - VALMIS SEIKLUSTEKS !

Kupler on tilgakujuline väike haagissuvila. See on ökonoomne ning pilkupüüdev.

Kuigi pisike, on selles olemas kõik vajalik mugavaks puhkuseks. Vaid loetud minutite jooksul olete te valmis teele asuma ning uus seiklus võib alata!

KERGE JA FUNKTSIONAALNE


Kupleri vedamiseks ei ole vaja suurt võimast autot. Seda saab lihtsalt vedada ka väiksema sõidukiga, nii et tõenäoliselt on teil selleks sobilik auto juba õues ootamas. Kupleriga on ka lihtne manööverdada ja seda teel kontrollida ning sellega sõitmiseks on vajalik vaid B-kategooria juhiluba.
Tänu aerodünaamilisele kujule ja kergele kaalule ei pea teie auto Kupleri vedamiseks üleliia palju lisatööd tegema, mistõttu suureneb kütusekulu vaid minimaalselt. Nii et te ei kuku bensiinijaamas pikali, kui oma arvet näete. Kupleriga reisides on teil alati kaasas oma mugav magamistuba, rohkelt hoiuruumi ning täiesti funktsionaalne köök maitsvate roogade valmistamiseks. 

Olete alati minekuvalmis – lihtsalt haarake oma asjad, kinnitage Kupler ning vaid loetud minutite jooksul olete teel oma järgmise seikluse poole.

Varustus

Me soovime teile pakkuda matkamiseks täisvarustuses minikaravani, ilma et peaksite läbi töötama lõputuid lisavarustuse nimekirjasid ning maksma lisatasu asjade eest, mis ühe karavani juures peaksid olema iseenesest mõistetavad. Seetõttu oleme võimalikult palju asju lisanud.

Tehnilised andmed

Mõõtmed:
Kogupikkus 4100 mm
Kogukõrgus 1800 mm
Kogulaius (sh poritiivad) 1880 mm
Kliirens 250 mm
Salong :
Salongi pikkus (seest) 2000 mm
Salongi kõrgus (seest) 1150 mm
Salongi laius (seest) 1400 mm
Kaal :
Täismass 750 kg
Tühimass 450 kg -Piduritega